Pristatome užsakymus į Lietuvą bei užsienį. Tinklapyje nurodyta tik pristatymo kaina Lietuvoje. Dėl užsakymų su pristatymu į užsienį krepkitės export@agrupe.lt, mob. tel. +370 64500191.

 

Užsakymai Lietuvoje pristatomi per 7-8 darbo dienas. Dėl užsakymų į užsienį pristatymo teiraukitės aukščiau nurodytais kontaktais.

 

Užsakymams su pristatymu Lietuvoje:

 

Baigę užsakymą, atsiskaityti už pirkinius galėsite banko pavedimu per Mokėjimai.lt svetainę arba grynais pristatymo metu (tik Vilniuje, Kaune bei Jonavoje). Visos kainos elektroninėje parduotuvėje nurodytos litais.

 

Agrupe.lt pirkti greita ir patogu:

 

1. Užsiregistruokite.

 

2. Viršutiniame menu pasirinkite jus dominančią kolekciją:

   

 

3. Išsirinkę kolekciją, kairėje lango pusėje matysite prekių sąrašą:

      

 

4. Išsirinkę prekę, pasirinkite spalvą bei pageidaujamą kiekį ir pridėkite į krepšelį:

   

 

5. Norėdami pamatyti savo išsirinktas prekes, viršutiniame menu pasirinkite savo krepšelį: 

 

    

 

6.    Atsidariusiame lange matysite savo krepšelio turinį:

 

7. Išsirinkę visas norimas prekes, spauskite 'Toliau' ir pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdą, tada vėl spauskite 'Next':

 

8. Pamatysite galutinę užsakymo sumą. Paspaudus 'Užsakyti', jūsų užsakymas bus patvirtintas. Jei pasirinkote apmokėjimą internetu, iškart būsite nukreipti į Mokejimai.lt svetainę, kur galėsite sumokėti už išsirinktas prekes.

 

9. Mūsų vadybininkas susisieks su jumis ir patvirtins jūsų užsakymą. Jūsų užsakymas bus pristatytas per 7-8 darbo dienas.